Fourmaux i zwycięstwo na Power Stage umożliwiające dalszy rozwój w Portugalii

Bazując na sukcesie na Power Stage w Chorwacji, Adrien Fourmaux jeszcze bardziej zyskał pewność siebie, co dobrze wróży Portugalii.

opublikowany 09/05/2024 à 09:47

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Fourmaux i zwycięstwo na Power Stage umożliwiające dalszy rozwój w Portugalii

© Nikos Katikis / DPPI

Taka obsługa zawsze sprawia przyjemność, zwłaszcza pod koniec dnia, który nie był łatwym zadaniem. Wykluczony z niedzielnego wyścigu o duże punkty z nową skalą du WRC, Adriana Fourmaux nadal skończył Rajd samochodowy z Chorwacji z uśmiechem. Northerner zostawił tam wszystko podczas ostatniego odcinka specjalnego, ustanawiając najlepszy czas. Wydajność nagrodzona 5 jednostkami.

Niezły sposób na pocieszenie się po spadku w rankingu, gdy był on na 5e miejsce generała. Poza tym, że jest to jego pierwsze zwycięstwo na Power Stage, było to pokrzepiające dla Adriena Fourmaux, którego początek sezonu jest bardzo zachęcający, gdyż dwa razy stanął na podium (Szwecja i Kenia).

Oto pilot M-Sport wzmocniony przed atakiem 5e runda sezonu na portugalskim ziemi w najbliższy weekend (9-12 maja). Nawierzchnię, którą ceni i na której zamierza kontynuować grę.

« To zwycięstwo [w fazie mocy] był idealny, jeśli chodzi o pewność siebie, Przyznaje. To sprawia, że ​​​​myślę, że skoro mogę to robić na asfalcie, muszę to robić na ziemi. Dla mnie to dobrze, bo zawsze czułem się bardziej komfortowo na lądzie. Nie mogę się doczekać, kiedy będę w Portugalii. "

Jeśli chodzi o menadżerów M-Sport, zwycięstwo Adriena Fourmaux na Power Stage utwierdziło ich w przekonaniu, że ich kierowca jest w stanie wygrywać rajdy. Czy ten wielki pierwszy raz odbędzie się na portugalskich drogach?

CZYTAJ TAKŻE > Chris Williams (M-Sport): „Adrien nie widział swojej prędkości ani ryzyka związanego z tą prędkością”

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz