Neuville pod kontrolą, Ogier pozostaje blisko… Śledź Rajd Chorwacji w tekście na żywo

Dołącz do nas od 8:20 w ten piątek, aby śledzić Rajd Chorwacji w tekście na żywo.

opublikowany 19/04/2024 à 14:40

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Neuville pod kontrolą, Ogier pozostaje blisko… Śledź Rajd Chorwacji w tekście na żywo

©Pula treści Red Bulla

Le WRC powraca na europejską ziemię, a raczej na asfalt! Po zeszłomiesięcznej wycieczce na kenijską sawannę Rajdowe Mistrzostwa Świata wkraczają w 4e runda sezonu 2024 z Rajd samochodowy z Chorwacji (18-21 maja).

>>> ŚLEDŹ TEKST NA ŻYWO Z RAJDU CHORWACJI <<

Lider mistrzostw z 67 punktami i 6 przewagą nad Elfyn Evans, Thierry Neuville celuje w drugie zwycięstwo w tym roku, który w Kenii miał duże problemy, choć wyszedł z bardzo dobrym wynikiem. Po stronie francuskiej nadzieje na zwycięstwo wciąż trwają Sebastian Ogier, z powrotem za kierownicą Toyota Yaris po raz pierwszy od Monte-Carlo pod koniec stycznia.

Na nawierzchni, którą lubi i w rajdzie, który już wygrał (2021), ośmiokrotny mistrz świata jest poważnym pretendentem do sukcesu. Adriana Fourmaux ma ambicję stanąć na trzecim z rzędu podium po pierwszych dwóch zwycięstwach w swojej karierze w Szwecji, a ostatnio w Kenii.

Od powrotu do domu przeżywa ciężkie chwile Hyundai, Ott Tanak nie byłby przeciwny zwycięstwu w Rajdzie Chorwacji, aby wrócić do mistrzostw. Obecnie Estończyk zajmuje 4. miejscee w klasyfikacji kierowców ze stratą 34 punktów do swojego kolegi z drużyny Thierry'ego Neuville'a.

Do zobaczenia w najbliższy piątek o 8:28 na rozpoczęciu pierwszego odcinka specjalnego, który będzie można śledzić na żywo w AUTOhebdo.

CZYTAJ TAKŻE > Sébastien Ogier i dublet dla Toyoty podczas Shakedown w Chorwacji

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz