Po raz pierwszy w Fiestie RS 2015

Najnowsza wersja Forda Fiesty RS zadebiutuje na asfalcie w najbliższy weekend w Niemczech. Malcolm Wilson nie może się doczekać, aby zobaczyć tę wersję z 2015 roku w akcji.

opublikowany 20/08/2015 à 09:48

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

Po raz pierwszy w Fiestie RS 2015

M-Sport a introduit l’ultime version de la Ford Fiesta RS WRC przy okazji ostatniego Rajd samochodowy z Portugalii. Silnik, skrzynia biegów, elektronika, brytyjski zespół pracował nad wieloma parametrami nad niebieskim owalnym samochodem, którym jeździł w tym roku Ott Tanak i Elfyna Evansa.

Ta wersja 2015 będzie dostępna w ten weekend jego wspaniałe początki na prawdziwym asfaltowym rajdzie w Niemczech. Pierwszy konkurs na tej nawierzchni, który powinien potwierdzić pracę wykonaną podczas wielu sesji testowych przeprowadzonych w regionie Sanremo we Włoszech, ale także stanowić kamień milowy pod względem wyników.

„Na początku roku nasza strategia zakładała rozpoczęcie celować w podium w drugiej połowie sezonu a Niemcy są jednym z rajdów, na które się zdecydowaliśmy, przyznaje Malcolm Wilson, szef zespołu. Nie ma niewiadomych, ale nasz program testów asfaltu był niezwykle zachęcający.

Obaj kierowcy w przeszłości radzili sobie dobrze w Niemczech. Elfyn udowodnił, jak konkurencyjny może być w zeszłym roku i chociaż od 2012 roku nie jeździł w WRC na asfalcie, Ott również ma potencjał, aby odnieść duży sukces. »

Rajd Niemiec rozpoczyna się dziś tradycyjnym odcinkiem próbnym przed pierwszymi etapami, które rozpoczną się jutro rano i które będą transmitowane na żywo w całości w serwisie AUTOtygodniowo.Ks.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz