Norris oczarowuje, Alonso rozczarowuje… notatki z Grand Prix Emilii-Romanii

Kto zabłysnął w Imoli? Kto to przegapił? AUTOhebdo przedstawia raport z oceny po 7. rundzie mistrzostw świata Formuły 1 2024, którą wygrał Max Verstappen.

opublikowany 19/05/2024 à 17:22

Doriana Grangiera

3 Zobacz komentarze)

Norris oczarowuje, Alonso rozczarowuje… notatki z Grand Prix Emilii-Romanii

©DPPI

9 – Max Verstappen

Był gorący, Max! W piątek Holender, znajdujący się w trudnej sytuacji, w sobotę, w krytycznym momencie, znalazł właściwą formułę, aby zdobyć siódme pole position (i nowy rekord) w siedmiu Grand Prix roku 7. Choć widzieliśmy, jak zmierza do łatwego zwycięstwa, potrójny świat mistrz musiał oprzeć się wspaniałemu powrotowi Lando Norris na ostatnich okrążeniach! Być może jego najmniej łatwe zwycięstwo w tym sezonie.

9/10 – Lando Norris

Lando Norrisowi zabraknie siedmiu dziesiątych i prawdopodobnie jednego lub dwóch okrążeń więcej, aby osiągnąć swój drugi sukces z rzędu F1 ! Pilot McLaren, wyrzucony do pierwszego rzędu po karze nałożonej przez jego kolegę z drużyny, wrócił jak kula na koniec wyścigu, ale zabrakło mu okrążeń, aby podjąć próbę manewru Max Verstappen. Z niecierpliwością czekam na resztę sezonu Brytyjczyka, bo drugie zwycięstwo już niedaleko!

7 – Charles Leclerc

Charles Leclerc by

Doriana Grangiera

Młody dziennikarz tęskniący za sportem motorowym z przeszłości. Wychowany na wyczynach Sébastiena Loeba i Fernando Alonso.

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Do -50% oszczędności!
  • Nieograniczone artykuły premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo
Autohebdo 2467

3 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

3 Uwagi)

Yves-Henri RANDIER

20 o 05:2024

Fernand, który zostaje uderzony przez jedyną przerwę w programie na starcie, jest powód do zaskoczenia! Mamy wrażenie, że Aston Martin pod swoim technicznym „przywództwem” od połowy sezonu 2023 nieustannie traci prędkość. Niezwykły kierowca… który jednak za pierwszorzędną jazdą ukrywa swoje braki techniczne! Być może kierownica wydaje się niewystarczająca, aby ukryć brak wydajności Astona

E

Erica Stevensa

20 o godzinie 05:2024

Dziękuję, że zdałeś sobie z tego sprawę! Dociera do Ferrari, początkowo działa, a im więcej go słuchasz, tym mniej działa. kiedy przybywa Raïkkonnen, nie może sam jeździć tym, co mu „pasuje”. w Mc Laren to samo i alpine, podobnie ! a kiedy gdzieś wyjeżdża, jest coraz lepiej! w pewnym momencie musisz podjąć decyzję, bycie bardzo zaangażowanym (za bardzo?) jest dobre, a bycie kompetentnym jest lepsze. kiedy był mistrzem, był młody i ludzie prawdopodobnie słuchali go znacznie mniej.

E

Erica Stevensa

19 o 05:2024

2/10 dla Alonso, to już nieźle jak na kogoś, kto jest odpowiedzialny za spadek wyników Astona. sam to mówi, lance walk ma większą wrażliwość techniczną od niego! to jest do powiedzenia ! Menedżerowie Astona są jak cała społeczność F1, zafascynowani kierowcą, w rzeczywistości zaślepieni, a on tylko powtarza to, czego zrobił, gdziekolwiek się pojawił! i będą za to płacić jeszcze przez 2 lata! przynajmniej będą sprzedawać czapki!

2

Aby napisać komentarz