Jakie wnioski wyciągasz z pierwszych wyścigów Audi w Formuła 1 Czy zespół osiąga oczekiwany poziom, czy jest lepszy czy gorszy?
Szczerze mówiąc, to wszystko po trochu. Generalnie nasze tempo wyścigowe jest lepsze niż kwalifikacyjne. Ale jestem naprawdę sfrustrowany, że nie udało nam się przekuć tego potencjału w lepsze wyniki w niedzielę. Zdobyliśmy punkty.
Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.
Pozostało Ci 95% do odkrycia.
Już subskrybujesz?
Zaloguj się
- Do -50% oszczędności!
- Nieograniczone artykuły premium
- Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
- Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo
Aby przeczytać także
Yves-Henri RANDIER
11 o 05:2026
Marka z Ingolstadt zawsze odnosiła sukcesy w każdej dyscyplinie, w której startowała. Czas pokaże, czy jej triumf w F1 będzie tak szybki, jak oczekiwano, a tu wątpliwości są z pewnością uzasadnione!
Paweł Lucas
10 o 05:2026
Uff... jak słodko jest marzyć, potrzeba co najmniej 5 lat, aby coś osiągnąć, zakładając, że inni nic nie zrobią :):):)