Lance Stroll wierzy w projekt Aston Martin i chce go kontynuować w 2025 roku

Lance Stroll powiedział, że chce kontynuować współpracę z Aston Martinem w przyszłym roku i szczególnie optymistycznie patrzy na przyszłość Astona Martina.

opublikowany 19/06/2024 à 12:01

Yannisa Duvala

2 Zobacz komentarze)

Lance Stroll wierzy w projekt Aston Martin i chce go kontynuować w 2025 roku

Stroll optymistycznie patrzy w przyszłość Astona Martina. ©DPPI

Alors, że Rynek transferowy tętni wszędziewielu kierowców nie jest pewnych, czy w 2025 r. dołączą do sieci. Wśród nich są m.in Guanyu-Zhou, Kevin Magnussen, Valtteri Bottas, Daniel Ricciardo… A jeśli jest ktoś, kto nie zastanawia się nad swoją przyszłością, to dobrze Lance Stroll.

Kanadyjczyk ma dość szczególny status w porównaniu do innych kierowców, odkąd się o niego ściga Aston Martin, stajnia jego ojca, Lawrence'a Strolla. Zatem pytanie nie brzmi: „Czy jego zespół będzie chciał go zatrzymać?” » ale raczej „Czy będzie chciał dalej grać w swoim zespole? „. I słusznie zadajemy sobie to pytanie, biorąc pod uwagę obraz, jaki widzi od jakiegoś czasu…

Zapytany o swoją przyszłość, Lance Stroll jasno dał do zrozumienia, że ​​chce kontynuować swoją przygodę w Formuła 1. " Oczywiście, że tak. To pytanie, które ostatnio zadało mi wiele osób”. 25-letni pilot zdaje się nawet patrzeć w przyszłość i patrzeć w przyszłość, na przyszłe lata. Chciałby być głównym graczem w projekcie Aston Martin.

„To bardzo ekscytujące wszystko, co dzieje się na Silverstone, projekt i sposób, w jaki rozwinęliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat i nadal to robimy. Zdecydowanie mam na myśli dalsze bycie jego częścią. 

W zeszłym roku nadal walczyliśmy w pierwszej piątce. I znowu na początku roku myślę, że byliśmy szybcy na jednym okrążeniu, potem trochę bardziej ucierpieliśmy z powodu degradacji. Teraz skupiamy się na zdobyciu jednego lub dwóch punktów w dobry weekend, a nie tego chcemy jako zespół. Teraz rozumiemy niektóre z naszych problemów. »

Lance Stroll jest zdeterminowany, aby pomóc swojemu zespołowi odzyskać miejsce z zeszłego roku. Wie, że to zajmie trochę czasu. „Zidentyfikowaliśmy błędy, które popełniliśmy, a teraz musimy je naprawić i wprowadzić dalsze ulepszenia samochodu, aby rozwiązać niektóre z tych problemów. Ale nie jest to coś, co stanie się z dnia na dzień. 

Stanie się to w miarę upływu czasu, mam nadzieję, że w niezbyt wielu wyścigach, ale wciąż jeszcze wiele przed nami. Jeśli się nie mylę, pozostanie w 13 lub 14 wyścigach. Sezon jest długi, ale mamy nad czym pracować. »

CZYTAJ TAKŻE > Aston Martin wraca do walki po Grand Prix Kanady?

2 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

2 Uwagi)

Yves-Henri RANDIER

17 o 06:2024

Jedyne CDI w siatce F1, oops!

1

Yves-Henri RANDIER

16 o 06:2024

Jedyny kontrakt na czas określony w siatce F1… aż do dnia, w którym Zarząd Aston Martin i Honda będą potrzebować dwóch kierowców wysokiej klasy, aby osiągnąć ambitne cele angielskiej marki?

1

Aby napisać komentarz