Wywiad na wyłączność – Norman Nato: „Połowa stawki Formuły E miała talent, by przejść do F1”

Z Nissanem w Formule E, Ferrari w Formule 1 i Cadillacem w WEC, Norman Nato rywalizuje na trzech frontach jednocześnie. Podczas prezentacji Gen4 Francuz opowiada o swoich ambicjach, postępach w tym sezonie i swoim potrójnym programie.

opublikowany 08/05/2026 à 07:00

Cypriena Juilharda

  Skomentuj ten artykuł! 0

Wywiad na wyłączność – Norman Nato: „Połowa stawki Formuły E miała talent, by przejść do F1”

© Frédéric Le Floc'h / DPPI

Norman, czy miałeś kiedyś okazję przetestować Gen4 na torze, czy tylko w symulatorze? 

Na razie tylko na symulatorze. Będę nim jeździł w przyszłym miesiącu (wywiad przeprowadzony 21 kwietnia(Uwaga redaktora). W Nissanie plan jest nieco inny niż w innych zespołach – chcieli, żebyśmy skupili się na początku sezonu, zwłaszcza że cały pakiet nie był jeszcze gotowy, w przeciwieństwie na przykład do Jaguara. Mamy kierowców rozwojowych, Sama Birda i Benoîta Tréluyera, którzy pracowali nad tym samochodem. Naprawdę nie mogę się doczekać, żeby po raz pierwszy nim pojeździć. Słyszę bardzo pozytywne opinie, zwłaszcza…

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 95% do odkrycia.



Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Do -50% oszczędności!
  • Nieograniczone artykuły premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo

Sklep Autohebdo

Zobacz sklep

Skomentuj ten artykuł! 0

Aby przeczytać także

komentarze

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz