Opel – Piorun zaraz uderzy

Niemiecka firma ujawniła szczegóły swojego wejścia do Formuły E, począwszy od sezonu 13., podczas imprezy Gen4 Unleashed, która odbyła się w Le Castellet w dniach 21-22 kwietnia. Z silnym pragnieniem niezależności, Opel nie zamierza poprzestać na odgrywaniu roli drugoplanowej.

opublikowany 08/05/2026 à 20:09

Cypriena Juilharda

  Skomentuj ten artykuł! 0

Opel – Piorun zaraz uderzy

©DPPI

W to kwietniowe popołudnie słońce przebija się przez chmury, jakby witając nadejście najnowszego dzieła marki z Rüsselsheim: GSE 27FE. Prototyp jednomiejscowy którzy zadebiutują w zawodach Formuła E w sezonie 13 (2026/2027). Niemiecka marka ogłosiła swój debiut pod koniec marca, zastępując DS, kolejną

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 95% do odkrycia.



Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Do -50% oszczędności!
  • Nieograniczone artykuły premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo

Sklep Autohebdo

Zobacz sklep

Skomentuj ten artykuł! 0

Aby przeczytać także

komentarze

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz