Zaprezentowano barwy Fiesty zaprojektowanej przez Sébastiena Loeba na rajd Vosges-Grand Est.

Sébastien Loeb wraz z Laurène Godey weźmie udział w Rallye des Vosges-Grand Est, za kierownicą Forda Fiesty w specyfikacji „WRC 2017”.

opublikowany 02/06/2026 à 18:05

Michaela Duforesta

  Skomentuj ten artykuł! 1

Zaprezentowano barwy Fiesty zaprojektowanej przez Sébastiena Loeba na rajd Vosges-Grand Est.

© J-Sign

Czwarta runda Rajdowych Mistrzostw Francji będzie wielkim powrotem Sébastiena Loeb w kategorii prowadzenie Forda Fiesty WRCi ponownie z Laurène Godey jako pilotką. Barwę samochodu zaprezentowano we wtorek i, jak to często bywa, zdobią ją wizerunki wieloletnich sponsorów alzackiego kierowcy. czerwony Byk i Bardahl.

Loeb brał już udział w kilku rundach CFR samochodem WRC z lat 2017-2021, wygrywając zwłaszcza w 2019 r. Rajd samochodowy Vosges-Grand Est, podobnie jak w Rajdzie Var, z Hyundai i20 WRC. Dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata był wówczas zaangażowany w częściowy program z koreańską marką w WRC, a zaangażowanie w CFR było możliwe dzięki temu, że Hyundai wystawiał samochód ze swoim zespołem fabrycznym.

Sébastien Loeb zostanie zatem podczas edycji rajdu w 2026 r. pierwszym kierowcą, który wystartuje w WRC tej ery jako prywatny zawodnik w Rajdowych Mistrzostwach Francji.

CZYTAJ TAKŻE > Ekskluzywny wywiad – Alexandre Villiod (zwycięzca SMRC4 w Rajdzie Aléria): „W tym roku gwiazdy układają się pomyślnie”

Sklep Autohebdo

Zobacz sklep

Skomentuj ten artykuł! 1

Aby przeczytać także

komentarze

1 Uwagi)

A

Alain Féguenne (🇱🇺 Luksemburg)

03 o 06:2026

Wspaniały! 👍 Dla Sébastiena Loeba i Laurène Godey... Ten Ford w barwach Red Bull & Bardahl... Wspaniały. Zwycięstwo... ‼️ 😎 alainkf1@pt.lu

Aby napisać komentarz