Sébastien Ogier: „Nic straconego, będziemy musieli ciężko pracować”.

Dziewięciokrotny mistrz świata, obok Vincenta Landaisa, raczej nie będzie walczył o tytuł, ale nie poddaje się. Wciąż zdobywa cenne punkty i jest gotowy wykorzystać każdą okazję do zdobycia gola w nadchodzących rundach.

opublikowany 02/06/2026 à 12:00

Pierre’a Barre’a

  Skomentuj ten artykuł! 0

Sébastien Ogier: „Nic straconego, będziemy musieli ciężko pracować”.

© Nikos Katikis / DPPI

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 95% do odkrycia.



Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Do -50% oszczędności!
  • Nieograniczone artykuły premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo

Pierre’a Barre’a

Zajmuję się wszystkimi wydarzeniami rajdowymi (WRC, CFR, CFRT, ERC...), a czasami zajmuję się także innymi dyscyplinami.

Sklep Autohebdo

Zobacz sklep

Skomentuj ten artykuł! 0

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz