Ankieta skierowana do fanów, aby lepiej zrozumieć ich oczekiwania co do przyszłości WRC

FIA uruchamia ankietę dla fanów WRC, aby lepiej przygotować się na przyszłość tej dyscypliny.

opublikowany 11/02/2024 à 16:28

Medhiego Casauranga

2 Zobacz komentarze)

Ankieta skierowana do fanów, aby lepiej zrozumieć ich oczekiwania co do przyszłości WRC

Jak powinna wyglądać przyszłość WRC? Ankieta zadaje pytanie. © DPPI / Damien Saulnier

Rajdowe Mistrzostwa Świata (WRC) potrzebuje cię! W czwartek, 8 lutego, Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) umieściła w Internecie trwający od 5 do 10 minut kwestionariusz przeznaczony dla fanów WRC.

>>Ankieta do wypełnienia<

Badanie przeprowadzane jest przez niezależny organ i stanowi pierwszy konkretny dowód od grupy zadaniowej WRC powołanej przez Davida Richardsa i Roberta Reida. Szef Prodrive i były pilot mistrza świata u boku Richarda Burnsa z 2001 roku mają misję pracy nad przyszłością tej dyscypliny, nękanej rosnącym brakiem zainteresowania ze strony producentów i opinii publicznej.

W ankiecie internauci proszeni są o przedstawienie swojej wizji WRC oraz tego, jak powinny wyglądać zawody w najbliższej przyszłości. Chcielibyście zobaczyć samochody mniej lub bardziej zaawansowane technologicznie? Więcej czy mniej mocy niż obecnie? Mniej wydajny, ale z oficjalnym zaangażowaniem większej liczby producentów?

Omówiono także format rund WRC. Czy powinniśmy skracać wydarzenia, aby się nie nudzić? A może wręcz przeciwnie, przywrócić dawkę wytrzymałości, która była cechą charakterystyczną tej dyscypliny na początku ubiegłego stulecia?

Ankietę można wypełniać do końca lutego. Wyniki ankiety zostaną następnie zaprezentowane na zbliżającym się posiedzeniu Światowej Rady Sportów Motorowych FIA jeszcze w tym roku.

CZYTAJ TAKŻE > W obliczu Hyundaia Toyota reaguje znaczną ewolucją

Medhiego Casauranga

Pasjonat historii sportów motorowych we wszystkich dyscyplinach, nauczyłem się czytać dzięki AUTOhebdo. Przynajmniej tak mówią wszyscy moi rodzice, kiedy widzą moje imię w środku!

2 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

2 Uwagi)

C

gonić Jeanluca

09 o 02:2024

strona niedostępna, dobrze się zaczyna...

1

DANIELA MEYERSA

08 o 02:2024

Link umożliwiający dostęp do kwestionariusza NIE działa!!!!

1

Aby napisać komentarz