Kevin Magnussen (BMW), 2. miejsce w 6-godzinnym wyścigu Spa-Francorchamps: „Jestem niezmiernie dumny z zespołu”

Kevin Magnussen, który zajął drugie miejsce w 6-godzinnym wyścigu na torze Spa-Francorchamps po znakomitej obronie, która zapewniła BMW podwójne zwycięstwo, rozmawiał w sobotni wieczór z AUTOhebdo.

opublikowany 10/05/2026 à 10:00

Walenty GLO

  Skomentuj ten artykuł! 0

Kevin Magnussen (BMW), 2. miejsce w 6-godzinnym wyścigu Spa-Francorchamps: „Jestem niezmiernie dumny z zespołu”

Kevin Magnussen © Zdjęcie Charly López / DPPI

Kevin MagnussenJak się czujesz po tym wspaniałym podwójnym zwycięstwie BMW? 

Jestem niezmiernie dumny z zespołu. Cała grupa na to zasługuje.

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 95% do odkrycia.



Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Do -50% oszczędności!
  • Nieograniczone artykuły premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo

Walenty GLO

Dziennikarz. Reporter rajdowy (WEC, IMSA, ELMS, ALMS) i czasami F1 lub IndyCar.

Sklep Autohebdo

Zobacz sklep

Skomentuj ten artykuł! 0

Aby przeczytać także

komentarze

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz