Formuła E – DS Virgin Racing odkrywa swoje barwy

Zrodzony ze współpracy marki grupy PSA z Virgin Racing zespół DS Virgin Racing ujawnił kolory samochodu, który będzie używany w Formule E w latach 2015-2016.

opublikowany 21/08/2015 à 12:19

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Formuła E – DS Virgin Racing odkrywa swoje barwy

Choć w sezonie 2015-2016 Formuła E rozpoczną się 16 i 17 października w Pekinie w Chinach, zespoły zgłoszone do drugiego roku mistrzostw w w pełni elektrycznych samochodach jednomiejscowych rozpoczęły wstępne testy w Donington w Anglii.

Nowy podmiot DS Virgin Racing, który zjednoczy francusko-brytyjski duet Jean-Eric Vergne? Sama Ptaka, zaprezentował w ten piątek barwy swojego jednomiejscowy. Czerwień i chrom nadal będą obecne, a logo DS pojawi się na czarnym tle po bokach samochodu.

„Formuła E ewoluuje w szybkim tempie, podobnie jak zespół Virgin Racing, obecnie DS Virgin Racing dzięki naszej współpracy z marką DS, mówi szef zespołu Alex Tai. Nasze nowe barwy pokazują rozwój naszego zespołu i globalnych marek, z którymi współpracujemy. Podoba mi się dodatek czerni, który sprawia, że ​​samochód wygląda elegancko i agresywnie oraz pasuje do sposobu, w jaki zamierzamy się ścigać. »

>>>>> Film z barwami jednomiejscowego samochodu DS Virgin Racing <<<<

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz