Polityka prywatności


wydawca

AUTOMATYCZNE WYDANIE TYGODNIOWE
102 Avenue Edouarda Vaillanta – 92100 Boulogne-Billancourt

SAS z kapitałem 210 000 euro
RCS PARYŻ 882 618 069

Dyrektor publikacji: Didier Calmels

Redaktor naczelny: Romain BernardHosting stron internetowych

Właścicielem strony jest Scaleway, 8 rue de la Ville l’Evêque, 75008 Paryż – Francja
https://www.scaleway.comPrawa autorskie – prawa do reprodukcji

Teksty, komentarze, dzieła, ilustracje i obrazy reprodukowane w serwisie chronione są prawem autorskim oraz, szerzej, przepisami Kodeksu Własności Intelektualnej. Ochrona ta rozciąga się na cały świat.

W odniesieniu do ochrony praw autorskich, wyłącznie wykorzystanie do użytku prywatnego jest dozwolone na mocy artykułu L.122-5-2° Kodeksu własności intelektualnej, z zastrzeżeniem stosowania innych, bardziej restrykcyjnych przepisów tego samego kodeksu.

Każde inne użycie stanowi naruszenie i może zostać ukarane zgodnie z przepisami prawa, chyba że takie użycie zostało wcześniej zatwierdzone przez AUTOhebdo. Wreszcie, jakiekolwiek powielanie zawartości serwisu AUTOhebdo w całości lub w części jest surowo zabronione.Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przekazywane przez użytkowników przeznaczone są wyłącznie dla wewnętrznych serwisów AUTOhebdo i dostawców usług, którzy je przetwarzają. Mogą być one przekazywane podmiotom trzecim w celach reklamowych i promocyjnych, jeżeli wyrazili Państwo na to wcześniejszą zgodę podczas rejestracji.

Dowiedz się więcej o naszej polityce danych osobowych

Zgodnie z przepisami ustawy „Informatique et Libertés” z dnia 6 stycznia 1978 r. zmienionej ustawą z dnia 7 sierpnia 2004 r. masz prawo dostępu do danych, które Cię dotyczą, ich modyfikowania, poprawiania i usuwania.

Z tego prawa możesz skorzystać:

– wysyłając wiadomość na adres dpo@autohebdo.fr
– lub wysyłając list na adres:

AUTOMATYCZNE WYDANIE TYGODNIOWE
102 Avenue Edouarda Vaillanta – 92100 Boulogne-Billancourt

Numer deklaracji CNIL: 1367675
CPPAP: 1125W 92384Wersja cyfrowa

Aby zapoznać się z ogólnymi warunkami korzystania z aplikacji „AUTOHebdo Magazine” (cyfrowe czytanie magazynu AUTOhebdo zakupionego za pośrednictwem jego oficjalnego sklepu: https://autohebdo.aboshop.fr), prosimy kliknąć na tutaj.