Formuła e – Zespół Trulli zawodzi w Putrajaya

Zespół Trulli Formula E ostatecznie nie będzie mógł wziąć udziału w Putrajaya ePrix w Malezji. Stajnia nie przeszła badań technicznych.

opublikowany 06/11/2015 à 12:03

Bernard

0 Zobacz komentarze)

Formuła e – Zespół Trulli zawodzi w Putrajaya

Początek drugiego sezonu serialu Formuła e okazuje się bardzo skomplikowane dla zespołu Trulli Formula E. Po wycofaniu się z wyścigu ePrix w Pekinie (Chiny) w zeszłym miesiącu z powodu braku części, które utknęły w odprawie celnej, włoska drużyna opuści drugie wydarzenie zawody w tę sobotę, 7 listopada w Putrajaya (Malezja) po nieudanym przeglądzie technicznym.

„Z wielkim żalem musimy ogłosić, że nie weźmiemy udziału w jutrzejszym wyścigu. Wszyscy bardzo ciężko pracowali, abyśmy mogli walczyć…”, powiedział Lucio Cavuto, szef zespołu Trulli Formula E Team.

„Jesteśmy pewni, że na Punta del Este (19 grudnia w Urugwaju) wszystko będzie w porządku. Chciałbym podziękować FIA i organizatorom za wydłużenie czasu przeglądu. Niestety dla nas, nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu na dokończenie samochodów »– powiedział dyrektor zespołu.

Jarno Trulli miał wrócić za kierownicę w ten weekend po odejściu Salvadora Duran. Drugie miejsce zaplanowano na Vitantonio Liuzziego jednomiejscowy.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz