Formuła e – Vergne: „Wszystkie szanse po naszej stronie”

Zaangażowany w przygodę z DS Virgin Racing Jean-Eric Vergne wierzy, że zespół ma wszystkie karty w ręku, aby odnieść sukces w latach 2015–2016.

opublikowany 22/10/2015 à 12:16

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Formuła e – Vergne: „Wszystkie szanse po naszej stronie”

Do zespołu Andretti Autosport trafił w zeszłym roku podczas trzeciej rundy pierwszego sezonu Formuła e w Punta del Este w Urugwaju, Jean-Eric Vergne od razu się wyróżnił, zajmując pole position.

Będąc kilkakrotnie blisko zwycięstwa, obecny pilot testowy i rozwojowy programu Stabilny Ferrari nie może się doczekać debiutu w nowych barwach DS Virgin Racing w tę sobotę w Pekinie w Chinach.

„Podczas testów poza sezonem nie zwracaliśmy zbyt dużej uwagi na czyste osiągi. Skupiliśmy się na wyeliminowaniu wszystkich potencjalnych problemów jeden po drugim, tak aby na pierwszym spotkaniu dojechać z dużą niezawodnością? Pokładamy wszystkie szanse na naszej stronie dobrze sobie radzić i zdobyć mistrzostwo. Prawdziwą sprawiedliwością pokoju będą Chinynajpierw w kwalifikacjach, potem podczas wyścigu. »

Kolega z drużyny Brytyjczyka Sama Birda, pochodzącego z Pontoise (Val-d'Oise), uważa, że ​​DS Virgin Racing może być jedną z gwiazd drugiego sezonu Formuły e „z Abt Audi Sport i Renault e.tamy”.

Znajdź nasz pełny wywiad z Jeen-Ericiem Vergne, a także nasz plik prezentacji drugiego sezonu Formuły e w numerze 2034 AUTOhebdo, już dostępny w wersji cyfrowej i w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz