Formuła e – Oliver Turvey z NEXTEV China Racing

Oliver Turvey, już ustawiony przez zespół NEXTEV China Racing na finał w Londynie w czerwcu ubiegłego roku, będzie członkiem drużyny ustępującego mistrza Nelsona Piqueta Jr w latach 2015–2016.

opublikowany 14/09/2015 à 11:17

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Formuła e – Oliver Turvey z NEXTEV China Racing

Pozycja startowa na kolejny sezon rozgrywek Formuła e nadal się zapełnia. Stajnia NEXTEV Chiny Wyścigi potwierdził dziś obecność Brytyjczyków Oliver Turvey, 28 lat, obok Brazylijczyka Nelson Piquet Junior, aktualny mistrz tej dyscypliny.

Szkolenie prowadzone przez szefa zespołu Stevena Lu było już w stanie ulepszyć wicemistrza Wielkiej Brytanii F3 2008 podczas finału w Londynie w czerwcu ubiegłego roku. Po dwóch miejscach w pierwszej dziesiątce Turvey przekonał swoich pracodawców, aby zatrzymali go na nadchodzący sezon.

„Cieszę się, że mój występ pozwolił mi dołączyć do nich i rywalizować przez cały sezon. Nie mogę się doczekać współpracy z całym zespołem nad rozwojem nowego układu napędowego i jestem podekscytowany możliwością jazdy u boku obecnego mistrza.

Je Tiens à remercier McLaren i Hondzie za ich ciągłe wsparcie i umożliwienie mi rywalizacji w Formule E, oprócz moich obowiązków kierowcy testowego F1 i moje zobowiązania w Super GT. » Drugi sezon Formuły e ostatecznie rozpocznie się 24 października później wnioskowane odroczenie przez organizatorów wydarzenia.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz