Formuła E mocniejsza w wyścigach

Samochody Formuły E staną się potężniejsze w wyścigach w związku z rozwojem technologii akumulatorowych.

opublikowany 11/09/2015 à 15:33

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Formuła E mocniejsza w wyścigach

Williams Firma Advanced Engineering opracowała bardziej wydajny system akumulatorów, który na to pozwolizwiększyć moc o 30% w wyścigach. Podczas gdy maksymalna moc wynosząca 200 kW pozostanie niezmieniona podczas treningów i kwalifikacji, limit dozwolony przez resztę imprezy wzrośnie ze 150 do 170 kW.

„Akumulatory będą w stanie zapewnić o 30% większą moc w porównaniu do poziomu, dla którego zostały pierwotnie zaprojektowane. Ulepszyliśmy niektóre komponenty i ściśle współpracowaliśmy z zespołami, aby system działał sprawnie bez znaczącego wpływu na niezawodność., podkreślił Craig Wilson, dyrektor zarządzający w Williams Advanced Engineering.

„Rozwój technologii opartych na akumulatorach ma fundamentalne znaczenie dla Mistrzostw”– wspomina Alejandro Agag, dyrektor dyscypliny. „The Formuła E jest wizytówką postępu technologicznego, jaki dokonał się w pojazdach elektrycznych. Dzięki rozwojom przeprowadzonym przez Williams Advanced Engineering w nowym sezonie będziemy mieli więcej ekscytujących i szybszych wyścigów. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz