Formuła e – Ostateczne testy Renault e.dams

Pod koniec przedsezonowych testów Formuły e w Donington zespół Renault e.dams nie dominował pod względem czasu, ale dla francuskiego zespołu najważniejsze było gdzie indziej.

opublikowany 26/08/2015 à 10:41

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Formuła e – Ostateczne testy Renault e.dams

Renomée Renault e. tamy na drugi sezon serialu Formuła ew związku z coraz większym zaangażowaniem producenta w Losange, francuski zespół wykorzystał sześciodniowe wstępne testy, aby przyzwyczaić się do nowego układu napędowego Z.E.15 opracowanego specjalnie przez inżynierów Renault.

Si Nicolas Prost et Sébastien Buemi, dwaj kierowcy odnowieni na sezon 2015-2016, nie okazali się najszybsi, wyprzedzając zespół ABT Schaeffler Audi Sport i Lucasa di Grassi, byli w stanie pomyślnie ukończyć zaplanowany program i odnotować postęp prac jednomiejscowy.

„W zeszłym tygodniu byliśmy może trochę zagubieni, ale tym razem wszystko poszło dobrze. Udało nam się utrzymać dobre tempo przez cały dzień i jestem zachwycony poczynionym postępem. Musimy jednak zachować pokorę, ponieważ konkurencja jest szczególnie zacięta. ABT i Virgin Racing wyglądają na bardzo konkurencyjne, więc bez nadmiernej pewności siebie! »
wspomina Prost.

„Ostatni oficjalny test przedsezonowy był oczywiście kluczowym spotkaniem na drodze do Pekinu. Trzeba było to zapewnić nowy ster strumieniowy wykazuje oczekiwany poziom wydajności i spełnia wszystkie nasze kryteria. Nawet jeśli deszcz skrócił nam czas jazdy, pozwolił sprawdzić prawidłowe działanie systemu izolacji, kluczowego elementu każdego samochodu elektrycznego. »
podsumowuje Vincent Gaillardot, szef programu Renault Formula e.

Sébastien Buemi przyznaje jednak, że nadal tak jest „dwie lub trzy rzeczy do poprawy, aby w pełni wykorzystać nasz potencjał. » podpisz to Renault e.dams ma jeszcze sporo do poprawienia przed rozpoczęciem drugiego sezonu 17 października w Pekinie w Chinach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz