Formuła e – Renault e.dams musi podnieść swój poziom

Według Jean-Paula Driota, współwłaściciela francuskiego zespołu, posiadacz tytułu mistrzowskiego w Formule e, Renault e.dams będzie musiało wznieść się na wyższy poziom, aby zachować koronę.

opublikowany 15/10/2015 à 14:36

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Formuła e – Renault e.dams musi podnieść swój poziom

Si Sébastien Buemi nie udało mu się zostać pierwszym mistrzem w historii Formuła e, pokonany w czerwcu ubiegłego roku w Londynie przez Nelsona Piqueta Jr., jego zespół e.dams-Renault zapewnił sobie koronę Teams w pierwszym wyścigu finału.

Zmieniono nazwę Renault e.dams w ramach drugiej kampanii – szkolenia, którego współwłaścicielami są Jean-Paul Driot i Alain Prost, będzie jednym z faworytów sezonu 2015-2016, który rozpocznie się 24 października w Pekinie w Chinach.

La jednomiejscowy francuskiego zespołu będzie napędzany układem napędowym opracowanym specjalnie przy zwiększonym wsparciu technicznym Renault. „W tym roku będziemy absolutnie musieli podnieść poziom naszej gry ponieważ wszyscy nasi rywale poczynili postępy i wydają się bardzo konkurencyjni, przyznaje Jean-Paul Driot.

Po naszych sesjach testowych w Donington jestem tego pewien. Nasz układ napędowy skorzystał z niezaprzeczalna wiedza Renault, a także ich duże doświadczenie w zakresie napędu elektrycznego: osiągi były widoczne już podczas testów przedsezonowych. Musimy jednak pozostać bardzo skupieni. »

Nicolas Prost ponownie ustawiony w kolejce u boku swojego szwajcarskiego kolegi z zespołu nie może się doczekać rozpoczęcia sezonu i dostrzega zalety stabilności zespołu pomimo rosnącego zaangażowania Renault. „Wszyscy znają się bardzo dobrze i dużo łatwiej jest pracować z tymi samymi ludźmi w ramach tej samej struktury. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz