Formuła e – Renault e.dams dominuje w testach zbiorowych

W Pekinie dwa Spark-Renaulty, Nicolas Prost i Sébastien Buemi, z łatwością zdominowały testy zbiorowe przed pekińskim ePrix.

opublikowany 23/10/2015 à 10:37

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Formuła e – Renault e.dams dominuje w testach zbiorowych

Zbiorowe testy przed Pekinem ePrix, runda otwierająca Formuła e Właśnie zakończyły się lata 2015-2016. I przynajmniej tyle możemy powiedzieć Renault e.dams mocno uderzyło, mając nadzieję, że dla dobra konkurencji zaobserwowana dzisiaj luka nie będzie odkrywcza. W rozliczeniu czasu pracy najlepszy czas jest w każdym razie zasługą Nicolasa Prost, który pokonał okrążenie chińskiego toru w czasie 1:37"291. Francuz miał 0”621 przewagi nad swoim szwajcarskim kolegą z drużyny Sébastien Buemi.

Jeśli Jean-Eric Vergne znajdzie się w pierwszej trójce, mieszkaniec DS Virgin Racing będzie 2”114 za punktem odniesienia. Następni są Bruno Senna i Nick Heidfeld, którzy obaj bronią barw Mahindry.

Stéphane Sarrazin (Venturi) jest 11., trzy miejsca przed nim Loic Duval (Wyścigi smoków). Nathanaël Berthon (Aguri) i Jacques Villeneuve (Venturi) zajmują odpowiednio 17. i 18. miejsce.

Należy zauważyć, że sesja została skrócona w wyniku wywieszenia czerwonej flagi w związku z problemami napotkanymi przez dwa jednomiejscowe samochody Nextev-TCR. Pod koniec sesji Loïc Duval również był zmuszony zatrzymać się na torze ze względu na problem mechaniczny.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz