BES – Ortelli: „Nie myśl o tytule”

Stéphane Ortelli będzie miał okazję zdobyć drugi tytuł Blancpain Endurance Series podczas finału sezonu na torze Nürburgring.

opublikowany 17/09/2015 à 15:39

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

BES – Ortelli: „Nie myśl o tytule”

Stéphane Ortelli i Frank Stippler prowadzą z drużyną w mistrzostwach 8 punktów przewagi w tandemie Düsseldorp-Bastian (Rowe Racing) przed finałem Blancpain Wytrzymałość Seria zawodów rozegranych w tę niedzielę, 20 września na torze Nürburgring (Niemcy), Markus Palttala i Lucas Luhr (Marc VDS Racing) zostali zatrzymani w ten weekend w USC, kiedy byli najbliższymi rywalami liderów, mając 7 jednostek straty.

Czołowa załoga Team WRT będzie miała świetną okazję na zdobycie tytułu, zwłaszcza że Stéphane Ortelli zdobył tytuł już w 2012 roku. Oznacza to, że jak dotąd mieliśmy bardzo dobry rok.”, podkreślił Monako oficjalna strona internetowa serii Blancpain Endurance. „Straciliśmy wiele punktów, kiedy wycofaliśmy się na torze Paul-Ricard (Var), co miało miejsce 11 minut przed końcem. »

Doświadczenie kierowcy Team WRT zmusza go do zachowania ostrożności w ocenie szans swojego zespołu. „Wiemy, że poziom Blancpain Endurance Series jest bardzo wysoki i że wiele drużyn może jeszcze zdobyć koronę. Najlepszą rzeczą jest nie myśl o tytule wykonując nasz wyścig, tak jak to robiliśmy od czasu Monzy (Włochy), starając się zachować efektywność na ziemi Audi”, dodał Stéphane Ortelli.

Podczas ostatniego wydarzenia sezonu do obu liderów mistrzostw dołączy Stéphane Richelmi.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz