Blancpain Endurance – Grasser Racing Team wygrywa apelację

Zdegradowana po zakończeniu pierwszej rundy Blancpain Endurance Series na torze Monza w kwietniu ubiegłego roku, załoga Lamborghini Huracán GT3 nr 19 odzyskała zwycięstwo w wyniku odwołania.

opublikowany 21/08/2015 à 10:31

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

Blancpain Endurance – Grasser Racing Team wygrywa apelację

12 kwietnia na torze Autodromo de Monza we Włoszech Lamborghini Huracán GT3 rozpoczęło przy fanfarach karierę w Blancpain. Wytrzymałość Seria, ze zwycięstwem dla tria Jeroena Mula, Fabio Babiniego i Andrew Palmera.

Kilka godzin po przybyciu, samochód zgłoszony przez zespół Grasser Racing Team został jednak obniżony (niezgodny ogranicznik paliwa). Tam Ferrari Zwycięzcą został wówczas zespół 458 Italia nr 333 należący do Rinaldi Racing, wyniki jednak pozostały w toku w związku z odwołaniem złożonym przez GRT.

O ile decyzja komisarzy została początkowo potwierdzona przez Sąd Apelacyjny Królewskiego Automobilklubu Belgii w dniu 20 maja, to dopiero przed Sądem Apelacyjnym FIA epilog nabrał kształtu 28 lipca ubiegłego roku na korzyść, tym razem, zespołu Grasser Racing Team, który odzyskuje swoje zwycięstwo.

„Byliśmy pewni, że FIA ​​podejmie decyzję w oparciu o przepisy, ponieważ przestrzegaliśmy przepisów,
wyjaśnia szef zespołu Gottfried Grasser. Musieliśmy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na rozprawę i decyzję, ale teraz możemy oficjalnie świętować zwycięstwo na Monzy. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz