Blancpain Sprint – Bleekemolen wchodzi za Seefrieda

Marco Seefried wystartował w ten weekend w WEC na torze Fuji, a Holender Jeroen Bleekemolen zastąpi go w Rinaldi Racing Ferrari 458 Italia.

opublikowany 07/10/2015 à 13:01

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Blancpain Sprint – Bleekemolen wchodzi za Seefrieda

Wielki zwycięzca w Misano we Włoszech W ubiegły weekend Rinaldi Racing musiał zmienić kierowcę w związku z finałem Blancpain Sprint Series, rozgrywanym w tę sobotę na torze Zandvoort.

Marco Seefried, zwykły kolega z drużyny Norberta Siedlera na Ferrari 458 Włochy nr 333, nie będzie mógł utrzymać swojego stanowiska ze względu na swoje zobowiązania w WEC w Fuji i zostaną zastąpieni przez Holendrów Jeroena Bleekemolena, który będzie rywalizował na swoim terenie i pomoże Norbertowi Siedlerowi w walce o tytuł Kierowcy.

Bleekemolen wystartował w tym sezonie w United Sportscar Championship w Riley Motorsports Viper GTD i powróci do mistrzostw, w których brał udział w zeszłym roku w Reiter Engineering Lamborghini Gallardo.

Należy jednak pamiętać, że Team WRT nie ujawnił jeszcze nazwiska następcy Laurensa Vanthoora, wypadku i obrażeń we Włoszechw Audi R8 LMS ultra nr 1 obok Robina Frijnsa.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz