BSS – Laurens Vanthoor rezygnuje z Zandvoort

Laurens Vanthoor nie weźmie udziału w finale Blancpain GT Series w Zandvoort, co niemal przekreśla jego nadzieje na tytuł.

opublikowany 05/10/2015 à 16:49

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

BSS – Laurens Vanthoor rezygnuje z Zandvoort

Potwierdził to Laurens Vanthoor Posiada również konto na Twitterze że zostanie wycofany z finału Blancpain Sprint i GT Series w Zandvoort (Holandia) w dniach 10 i 11 października. U kierowcy Team WRT zdiagnozowano złamanie nogi i podwójne złamanie biodra, obrażenia były znacznie poważniejsze niż początkowo ujawniono. 

„Niezwykle trudno jest zaakceptować fakt, że w Blancpain GT Series stracę dwa tytuły, które były w moim zasięgu”, przyznał aktualny mistrz Blancpain GT Series.

Team WRT potwierdził obecność swojego kolegi z drużyny Robina Frijnsa na rundzie holenderskiej, Nadzieje Laurensa Vanthoora na koronację są prawie zerowe skoro mają tylko osiem punktów przewagi nad tandemem Team HTP Maximilianem Buhkiem? Vincent Abril wjechał Bentleyem (27 jednostek przed Maximilianem Buhkiem w serii Blancpain GT). Najmniejszy punkt zdobyty przez jego kolegę z drużyny będzie również eliminujący w wyścigu o tytuł.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz