Danica Patrick: „Jestem szczęśliwa tam, gdzie jestem”

Mieszkanka Stewart-Haas Racing, która niedawno przedłużyła kontrakt z amerykańskim zespołem, nie zamierza w najbliższej przyszłości przeskakiwać do F1.

opublikowany 27/08/2015 à 17:50

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Danica Patrick: „Jestem szczęśliwa tam, gdzie jestem”

Gdy tylko nadejdzie Haas F1 Zespół w 2016 roku w Mistrzostwach Świata F1, hipoteza Danica Patrick bardzo szybko załapałem. Jednak zainteresowana osoba niedawno przedłużyła umowę z firmą Wyścigi Stewart-Haas en NASCAR Sprint Cup Series i wskazany CNN że jest zadowolona ze swojej obecnej sytuacji.

„Jestem już za stary, żeby ciągle zmieniać karierę i Nie mam ochoty robić niczego innego niż to, co robię obecnie. Jestem otoczony rodziną i przyjaciółmi, ścigam się na poziomie międzynarodowym i nie sądzę, że F1 mi to daje.

Mieszkałem przez jakiś czas w Anglii i byłem skupiony na F1, ale szczerze mówiąc, kiedy wróciłem do Stanów, zdałem sobie sprawę, że to jest miejsce, w którym chcę być. Nigdy nie można powiedzieć nigdy, ale w tej chwili jestem szczęśliwy tu, gdzie jestem. »

W przyszłym roku Danica Patrick nie będzie już wspierana przez firmę GoDaddy, ale przez Nature's Bakery, jej przyszłego głównego sponsora 28 wyścigów w 2016 roku.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz