Vincent Abril zostaje oficjalnym kierowcą Bentleya

Vincent Abril został oficjalnym kierowcą Bentley Motorsport i będzie w szczególności bronił interesów brytyjskiego producenta w serii Blancpain Endurance Series.

opublikowany 05/11/2015 à 14:18

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Vincent Abril zostaje oficjalnym kierowcą Bentleya

Po zwycięstwie w Blancpain Sprint Series w Continental GT3, do którego zgłosił się Team HTP z Maximilianem Buhkiem, Vincent Abril został oficjalnym kierowcą Bentley Motorsport, zastępując Andy'ego Meyricka. 20-letni Monegasque zagra na numerze 7 z Guyem Smithem i Stevenem Kane’em, którzy zostali przedłużeni w Blancpain Wytrzymałość Seria. Były członek Team WRT weźmie udział w 12-godzinnym wyścigu w Sepang w grudniu przyszłego roku.

„Byliśmy pod wielkim wrażeniem tegorocznych występów Bentley Team HTP i dołączenie do oficjalnego zespołu utalentowanego Vincenta jest naturalnym postępem. Mamy bliskie relacje z zespołami naszych klientów, a dzielenie się talentami między nami jest jednym z kluczy do sukcesu”” – skomentował Brian Gush, dyrektor sportowy Bentleya.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni Andy'emu Meyrickowi za jego służbę dla zespołu przez ostatnie dwa lata. Był oddanym kierowcą nr 7 i w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju Continental GT3. Będziemy z nim w bliskim kontakcie i mam nadzieję, że wkrótce znów go zobaczę za kierownicą Bentleya” – dodał. dodał Brian Gush.

Andy Soucek, Maxime Soulet i Max Buhk wrócili do siostrzanego samochodu nr 8.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz