Yvan Muller i Yann Ehrlacher ponownie połączyli siły w Cyan Racing Lynk&Co

opublikowany 26/03/2020 à 09:15

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Yvan Muller i Yann Ehrlacher ponownie połączyli siły w Cyan Racing Lynk&Co

Jeśli wujek i siostrzeniec jeździli Lynk&Co 03 TCR w 2019 r., Yvana Mullera i Yanna Ehrlachera nie zostali zgłoszeni w tym samym podmiocie w zeszłym roku do WTCR, dla czterokrotnego mistrza świata w prowadzeniu Cyan Racing Lynk&Co, Ehrlacher grający w Cyan Performance Lynk&Co.

Rodzina połączy się jednak ponownie w 2020 r., ponieważ obaj kierowcy będą pracować pod szyldem Cyan Racing Lynk&Co.

„Jestem naprawdę zmotywowany do kontynuowania mojej współpracy z Lynk & Co Cyan Racing, a zwłaszcza do współpracy z Yvanem Mullerem, przyznaje Yann Ehrlacher. W zeszłym roku osiągnęliśmy bardzo obiecujące wyniki i nie mogę się doczekać, aby je kontynuować w 2020. Chcę wygrywać wyścigi w tym roku i oczywiście walczyć z zespołem o tytuł mistrza świata. »

Tytuł mistrza świata, który o włos umknął jego wujkowi w zeszłym roku, a który po raz kolejny będzie jednym z faworytów do korony. „Ubiegły rok pokazał wysiłki wszystkich zaangażowanych osób, od wczesnych testów rozwojowych po zwycięstwa w niecałe 12 miesięcy, Muller wspomina. Nie ma wątpliwości, że w tym roku musimy cisnąć jeszcze mocniej i jestem gotowy. »

Cyan Racing potwierdziło już cztery samochody w 2020 roku, ale na poznanie drugiego tandemu Lynk&Co będziemy musieli poczekać trochę dłużej. Thed Björk i Andy Priaulx to pozostali dwaj kierowcy marki w zeszłym roku.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz