Blancpain Sprint – Rinaldi Racing potwierdza w Misano

Po zwycięstwie w wczorajszym wyścigu kwalifikacyjnym, Rinaldi Racing Ferrari 458 Italia nr 333, należące do Norberta Siedlera i Marco Seefrieda, powtórzyło ten sukces w niedzielę w wyścigu głównym.

opublikowany 04/10/2015 à 15:07

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Blancpain Sprint – Rinaldi Racing potwierdza w Misano

Zwycięzcy wczorajszego wieczoru w wyścigu kwalifikacyjnym, Norberta Siedlera i Marco Seefrieda nie przegapili swojej szansy na wygranie swojego pierwszego turnieju głównego w Seria Blancpain Sprint w tym roku na trasie Misano we Włoszech.

Jednak to Lamborghini Huracán GT3 nr 63 należący do zespołu Grasser Racing Team Patricka Kujali miał najlepszy start w tę niedzielę, jednak przez krótki okres, a Seefried szybko odzyskał prowadzenie. Odtąd Ferrari 458 Italia n°333 green nie będzie się już martwić przez całą godzinę wyścigu, który zakończył się wraz z nasileniem się deszczu na trasie transalpejskiej.

Za zwycięzcami Vincent Abril i Maximilian Buhk wspięli się na drugą pozycję, jadąc swoim Bentleyem Continental GT3 nr 84 na drugiej pozycji i osiągnęli doskonałe wyniki księgowe w mistrzostwach. Duet Team HTP rzeczywiście korzysta z pakietu pary Vanthoor-Frijns (zespół WRT) après wypadek Belga (kontuzja kostki) wczoraj w wyścigu kwalifikacyjnym, aby za tydzień wrócić do ośmiu punktów przed finałem w Zandvoort w Holandii.

Dzisiejsze podium uzupełniają Patrick Kujala i Mirko Bortolotti w Lamborghini Huracán nr 63, który mimo to stracił miejsce podczas postoju. Walka o czwarte miejsce pomiędzy BMW Z4 nr 77 Attila Abreu a Nissanem GT-R Nismo GT3 nr 173 Craiga Dolby ożywi końcówkę wyścigu na korzyść brazylijskiego BMW. W Pro-Am, Mercedes Zwyciężył SLS AMG GT3 nr 71 rosyjskiego zespołu GT, powierzony Marco Asmerowi i Aleksiejowi Wasiljewowi.

Pełny film z wyścigu głównego

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Blancpain Sprint Series w Misano w numerze 2032 AUTOhebdo, dostępną od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz