Nascar – Joey Logano potraja stawkę w Talladega

Joey Logano podpisał swoje trzecie zwycięstwo z rzędu, wygrywając na torze Talldega po pełnej napięcia końcówce.

opublikowany 25/10/2015 à 23:23

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Nascar – Joey Logano potraja stawkę w Talladega

Joey Logano (Team Penske) zdominował „rundę pretendentów”, odnotowując trzecie zwycięstwo z rzędu po Charlotte (Karolina Północna), Kansas, a teraz Talladega (Alabama). Kierowca Forda nr 22 został uznany za prowadzącego, gdy sędziowie wywiesili ostatnią żółtą flagę po „Wielkiej”, która miała miejsce podczas „flagi zielono-białej szachownicy”. Końcówka wyścigu była szczególnie napięta na superspeedwayu, a sędziowie zdecydowali się ze względów bezpieczeństwa ograniczyć wywieszenie flagi w zielono-białą szachownicę do ponownego startu.

Dale Earnhardt Jr. (Hendrick) był w ten sposób o kilka centymetrów od zakwalifikowania się do kolejnej rundy Chase. Syn siedmiokrotnego mistrza o tym samym nazwisku wyprzedza swojego kolegę z drużyny Jeff Gordon który pozostaje w grze, mimo że w tym roku nigdy nie wygrał.

Joe Gibbs Racing przegrywa Denny’ego Hamlina i Matta Kensetha. W pierwszym przypadku jego nadzieje skończyły się z powodu klapy na dachu Toyota wystartować, przez co straci kilka tur. Ryan Newman (Richard Childress Racing) również zostaje wyeliminowany.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz