Nascar – Tony Stewart wkrótce ogłosi swoje odejście?

Oczekuje się, że Tony Stewart wkrótce ogłosi, że przygotowuje się do odejścia z Nascar. Trzykrotny mistrz w Sprint Cup występuje od 1999 roku.

opublikowany 28/09/2015 à 17:27

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Nascar – Tony Stewart wkrótce ogłosi swoje odejście?

Tony Stewart był bliski sformalizowania swojego odejścia z Nascar pod koniec sezonu 2016. Szef-kierowca Stewart-Haas Wyścigi w wieku 44 lat były przedmiotem wielu spekulacji w amerykańskiej prasie. Zespół zareagował organizując konferencja prasowa w najbliższą środę, 30 września, dzień po oficjalnej oficjalnej informacji o pierwszym pilocie Haasa F1 Zespół.

według ESPN, Według doniesień Clint Bowyer jest gotowy zastąpić trzykrotnego mistrza Sprint Cup po sezonie rywalizacji w Hscott Motorsports.

Po błyszczeniu na najwyższym poziomie Nascar aż do 2011 roku, kiedy zdobył swój trzeci tytuł, Tony Stewart przeżył zejście do piekła, opuszczając Chase trzeci rok z rzędu.

Dym był szczególnie widoczny złamać nogę w 2013 roku, co zmusiło go do trzymania się z dala od owali przez resztę sezonu. Ale były mistrz był szczególnie naznaczony wypadek, który kosztował życie Kevina Warda Jr podczas imprezy na torze terenowym, która odbyła się w Canandaigua Motorsports Park niedaleko Watkins Glen (Nowy Jork) w 2014 r.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz