NASCAR – Brad Keselowski na pole position w Dover

Brad Keselowski zdobył swoje drugie pole position w sezonie w Dover (Delaware). Kierowca Team Penske nadal imponuje w kwalifikacjach.

opublikowany 31/05/2014 à 10:10

Brad Keselowski jest zdecydowanie bardzo mocny w kwalifikacjach. Mistrz z 2012 roku po raz ósmy w 13 startach stanął w pierwszym rzędzie (21 razy znalazł się w pierwszej piątce), pokonując okrążenie na torze Dover International Speedway (Monster Mile) z czasem 892 XNUMX. Najbliżej był Kyle Busch (Joe Gibbs Racing), który przegrał różnicą ośmiu setnych. Joey Logano zajął trzecie miejsce dla drugiego zespołu Penske Ford.

Jimmie Johnson (Hendrick Motorsports), który właśnie odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Charlotte, ponownie znajduje się na czele, ustanawiając czwarty najszybszy czas, przed Kylem Larsonem (Ganassi Racing) i Jeffem Gordonem (Hendrick Motorsports). Denny Hamlin (Joe Gibbs Racing) zajął siódme miejsce, przed Kevinem Harvickiem (Stewart-Haas Wyścigi).

Wyścig w Dover odbędzie się jutro wieczorem od 19:XNUMX i będzie transmitowany na żywo w AB Matériaux.