TCR – Opel prezentuje swoją Astrę

W ten czwartek Opel Motorsport ujawnił, że Astra spełnia przepisy TCR. Dostawy zaplanowano na luty 2016 roku.

opublikowany 15/10/2015 à 11:58

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

TCR – Opel prezentuje swoją Astrę

Po Hondzie Civic, czy SEAT-ie Leonie, który obecnie dominuje na rynku Międzynarodowa seria TCROpel Motorsport ruszy na głęboką wodę ze swoją Astrą, oficjalnie zaprezentowaną w ten czwartek na torze Jules Tacheny w Belgii.

Napędzana 2-litrową jednostką turbo o mocy 330 KM połączoną z sześciobiegową skrzynią biegów ze sterowaniem sekwencyjnym, Astra, zapewniająca czystą przyczepność, waży na skali 1200 kg. To wieloletni partner Opla, firma Kissling Motorsport, zadbała o rozwój samochodu, który powinniśmy zobaczyć w przyszłorocznych mistrzostwach TCR, w szczególności zaprezentowanej niedawno wersji niemieckiej.

Ograniczona liczba egzemplarzy zostanie udostępniona starannie wybranym zespołom klientów od lutego przyszłego roku. Podstawową cenę ustalono na 95 000 euro bez podatku. W innych wydarzeniach, takich jak 24-godzinny wyścig na Nürburgring, będą mogły wziąć udział samochody spełniające przepisy TCR.

>>>>> Galeria zdjęć Opla Astry TCR <<<<

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz