Trzecie zwycięstwo w sezonie Ehrlachera, podwójne zwycięstwo Lynk & Co

opublikowany 18/10/2020 à 13:25

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Trzecie zwycięstwo w sezonie Ehrlachera, podwójne zwycięstwo Lynk & Co

Wyścigi mijają, a Yann Ehrlacher w dalszym ciągu udowadnia, że ​​jest szefem WTCR w tym roku 2020. Załoga Habs, druga podczas pierwszego wyścigu na Węgrzech w tę niedzielę rano, załoga Habs odniosła trzecie zwycięstwo wczesnym popołudniem w sezonie. Wystarczająco, aby podkreślić swoją dominację w mistrzostwach.

Po trzech triumfach kierowca Link & Co umacnia swoją przewagę w rankingach i ma teraz 40 punktów przewagi nad wicemistrzem Estebanem Guerrieri.

Ten wyścig 2 był wyścigiem Link & Co, ponieważ oprócz zwycięstwa chińska drużyna osiągnęła dublet. Rzeczywiście, Yvan Mullerowi udało się wspiąć na drugie miejsce, tuż przed Francuzem Jean-Karlem Vernayem (Mulsanne). Trzeci samochód azjatyckiego zespołu znalazł się w pierwszej piątce dzięki czwartemu miejscu Santiago Urrutii.

Francja jest dobrze reprezentowana w pierwszej piątce, ponieważ Nathanaël Berthon (Comtoyou DHL Team Audi Sport) ukończył wyścig po tym, jak udało mu się wyprzedzić Norberta Michelisza (BRC). Hyundai N LUKOIL Squadra Korsyka).

Start trzeciego wyścigu zaplanowano na godzinę 3:16.

Relację z trzech wyścigów WTCR na Węgrzech znajdziesz w numerze 2283 AUTOhebdo, dostępną od jutrzejszego wieczoru w wersji cyfrowej i od środy w kioskach.

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)