V8 – Marcos Ambrose gotowy na powrót

Po przekazaniu kontroli nad Fordem Falconem FG należącym do DJR Team Penske

opublikowany 27/08/2015 à 15:28

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

V8 – Marcos Ambrose gotowy na powrót

Wrócił na początku sezonu w dyscyplinie, która ujawniła go na początku XXI wieku, z dwoma tytułami na koncie w latach 2000 i 2003, po czym skierował swoją karierę w stronę Stanów Zjednoczonych i NASCAR, Marcos Ambroży Od rozpoczęcia mistrzostw wziął udział tylko w jednym weekendzie wyścigowym w Adelajdzie pod koniec lutego.

Ambrose twierdzi, że niezbędny krok wstecz, aby odzyskać konkurencyjność w tej dyscyplinie, który ostatecznie powróci 13 września na mistrzostwa Wilson Security Sandown 500 w Melbourne w Australii, pierwsze wydarzenie Puchar Enduro.

Jednak kierowca audi miał miejsce szczególnie w obliczu spotkania w Bathurst 1000, które odbyło się 11 października Zespół DJR Penske odwraca jego uwagę. „Ludzie zapominają, że mam tylko pięć występów. Tak, bardzo chciałbym to wygrać. To trofeum, którego na pewno brakuje w szafie, a w tym roku mam na to spore szanse.

Scott Pye jeździ dobrze, zespół się poprawia i wszystko jest na miejscu, aby wygrywać wyścigi. Szykujemy kilka nowych rzeczy w samochodzie, więc myślę, że w tym roku będziemy mieli największe szanse w wyścigach długodystansowych. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz