F3.5 V8 – Tom Dillmann dołącza do AVF w 2016 roku

Francuz Tom Dillmann będzie kontynuował pracę w nowej serii Formuły 3.5 V8, która przejmie obowiązki Formuły Renault 3.5, w zespole AVF Formula.

opublikowany 09/11/2015 à 19:47

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

F3.5 V8 – Tom Dillmann dołącza do AVF w 2016 roku

Po sezonie 2015 z Jagonyą Ayamem i Carlinem w Formule Renault 3.5, Toma Dillmanna pozostanie w nowych mistrzostwach Formuły 3.5 V8, teraz całkowicie pod kontrolą Wyścigi RPM. Do Meksykanina dołącza 26-letni Francuz Alfonso Celis Jr w hiszpańskim zespole AVF Formula.

Ogłoszenie to następuje po testach przeprowadzonych przez Dillmanna wraz z formacją Adriána Vallésa podczas testów dla początkujących zorganizowanych w zeszłym tygodniu w Motorland w Aragonii w Hiszpanii, podczas których Alzatczyk wykonał ważną pracę rozwojową, wykazując się jednocześnie najlepszym czasem ustanowionym na 1:40:728 w czwartek po południu. W ogólnej liczbie testów szybszy był jedynie Cypryjczyk Tio Ellinas (Strakka Racing).

Dobra wiadomość dla mieszkańca Miluzy przed objęciem kierownictwa Mistrzostwa ŚwiataWytrzymałość z Signatech-Alpine, drużyny, której barw bronił od imprezy w Szanghaju, odnosząc natychmiastowy sukces w Chinach w kategorii LM P2.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz