FR 2.0 – Aitken i Jörg wygrywają na Silverstone

Jack Aitken i Kevin Jörg to dwaj zwycięzcy dnia na Silverstone w Formule Renault 2.0.

opublikowany 05/09/2015 à 22:10

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

FR 2.0 – Aitken i Jörg wygrywają na Silverstone

Dwie rasy Formuła Eurocup Renault 2.0 rozegrany w najbliższą sobotę na brytyjskim torze Silverstone Jack Aitken (GP Koiranen) i Kevin Jörg (Josef Kaufmann Racing) aby dobrze wypaść w mistrzostwach.

Zwycięzca pierwszego wyścigu naznaczonego wypadkami z udziałem kierowców Fortec Motorsports, Jehana Daruvali, Bena Barnicoata i Ferdinanda Habsburga, którzy w szczególności wystartowali na torze, Aitken pokonał Harrisona Scotta (AVF) do mety i podpisał swój drugi sukces w sezonie. Jake Hugues (GP Koiranen) zajął trzecie miejsce.

W drugim wyścigu Kevin Jörg najlepiej wystartował w starciu z Aitkenem, który startował z pole position. Ścigany przez Bena Barnicoata Szwajcar utrzymał jednak przewagę i zmierzał ku swojemu pierwszemu zwycięstwu w 2015 roku. Za Jörgiem Jack Aitken wreszcie pozbędzie się Barnicoata, którego naśladowcami jest Jake Hugues, który w klasyfikacji generalnej spada do dziesięciu punktów Louis Delétraz (Josef Kaufmann Racing) 9 i 8 w tę sobotę.

Anthoine Hubert (Tech 1 Racing) dwukrotnie był najlepszym Francuzem, awansując na 14. i 9. pozycję.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz