FR 2.0-C3: Anthoine Hubert zwycięzcą na Silverstone

Francuz Anthoine Hubert zwyciężył w ostatnim wyścigu Formuły Renault 2.0 Eurocup na torze Silverstone w Wielkiej Brytanii.

opublikowany 06/09/2015 à 16:57

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

FR 2.0-C3: Anthoine Hubert zwycięzcą na Silverstone

Idealny dzień dla Francuza Anthoine Hubert w Silverstone w Wielkiej Brytanii, scena czwartego spotkania Formuła Eurocup Renault 2.0 w 2015 roku. Po zdobyciu pole position w ostatnim wyścigu w programie w ten weekend mieszkaniec ekipy z Tuluzy Tech 1 Wyścigi prowadził debaty od początku do końca, aby wygrać w tę niedzielę.

Były mistrz Francji w F4 z 2013 roku dobiegł do mety przed Kevinem Jörgiem (Josef Kaufmann Racing) i Ukyo Sasaharą (ART Junior Team). Jack Aitken (Koiranen GP), wielki artysta dnia w sobotę, zajął czwarte miejsce, przed swoim kolegą z drużyny Jake'em Hughesem.

W klasyfikacji generalnej różnice się zmniejszają, gdyż Louis Delétraz (Josef Kaufmann Racing), pozostający w tyle przez cały weekend, ma 124 punkty i ma tylko jeden punkt przewagi nad Kevinem Jörgiem.

Relację z zawodów Eurocup Formula Renault 2.0 na torze Silverstone znajdziesz w numerze 2028 AUTOhebdo, dostępną od jutrzejszego wieczoru w wersji cyfrowej, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz