FR2.0-C2: Hubert i Gachet oferują podwójną wersję Tech 1

Anthoine Hubert wygrał przed swoim kolegą z drużyny Simonem Gachetem w drugim wyścigu Eurocup FR 2 w Le Mans i podtrzymuje swoje nadzieje na tytuł.

opublikowany 27/09/2015 à 15:52

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

FR2.0-C2: Hubert i Gachet oferują podwójną wersję Tech 1

Anthoine Hubert stoczył świetną walkę ze swoim kolegą z drużyny Szymon Gachet za zwycięstwo w 2. wyścigu Formuły Eurocup Renault 2.0 w ​​Le Mans (Sarthe).

Jeśli poleman oddał kontrolę nad imprezą swojemu rodakowi, udało mu się odzyskać przewagę, aby odnieść drugie zwycięstwo w sezonie po zdobytym w czerwcu ubiegłego roku na Silverstone i wznowić walkę o tytuł, tracąc 13 punktów do lidera Mistrzostw Louis DeLetraz (Josef Kaufmann Racing), który musiał zadowolić się dziewiątym miejscem.

Dennisa Olsena (Manor MP Motorsport) stanął na podium przed swoim kolegą z drużyny Ignazio d'Agosto. Harrisona Scotta (AVF) plasuje się w pierwszej piątce przed nami Bena Barnicoata (Fortec Motorsports). Jack Aitken (Koiranen GP) zajmuje siódme miejsce i traci siedem punktów do szwajcarskiego lidera na szczycie klasyfikacji kierowców przed ostatnią rundą rozegraną 17 i 18 października w Jerez (Hiszpania).

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z World Series by Renault w Le Mans w numerze 2031 AUTOhebdo, dostępną od wtorku w wersji cyfrowej na wszystkich platformach i od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz