FR3.5-C1: Oliver Rowland o krok od tytułu w Le Mans

Oliver Rowland jest bardzo blisko tytułu mistrza serii FR 3.5 po zapewnieniu sobie siódmego zwycięstwa w sezonie, wygrywając pierwszy wyścig w Le Mans.

opublikowany 26/09/2015 à 14:44

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

FR3.5-C1: Oliver Rowland o krok od tytułu w Le Mans

Wydaje się, że tytuł nie jest już w stanie uciec Oliver Rowland (Fortec Motorsports), który odniósł swoje siódme zwycięstwo w sezonie w Formule na torze Le Mans (Sarthe). Renault Seria 3.5 po zdominowaniu pierwszego wyścigu, w którym wystartował z pole position.

Brytyjczyk utrzymał przewagę pomimo silnej presji ze strony bezpośredniego rywala Matthieu Vaxivière’a (Lotus), który ostatecznie zajął dziesiąte miejsce. Francuz otrzymał dziesięciosekundową karę za kilkukrotne przecięcie szykany.

Jegor Orudzew (Arden Motorsport) i Toma Dillmanna (Jagonya Ayam z Carlin) zajmują podium z przodu Deana Stonemana (Tamy) i Auréliena Panisa (Tech 1 Racing), autor dobrego startu z dziewiątego miejsca.

Oliver Rowland będzie musiał zdobyć tylko jeden punkt, aby zapewnić sobie tytuł, a Brytyjczyk ma 74-punktową przewagę na trzy wyścigi przed końcem sezonu. Fortec Motorsports zapewnił już sobie tytuł Teams.

Kwalifikacje do 2. wyścigu Formuły Renault 3.5 Series w Le Mans odbędą się w najbliższą niedzielę 27 września o godzinie 9:13, a początek imprezy o 30:XNUMX.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz