Seria Formuła Renault 2.0 utrzymana w 2016 roku

Renault Sport Technologies potwierdziło kontynuację trzech serii Formuły Renault 2.0 w 2016 roku, obejmujących ALPS, NEC i Eurocup.

opublikowany 31/08/2015 à 19:31

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Seria Formuła Renault 2.0 utrzymana w 2016 roku

Renault Firma Sport Technologies potwierdziła utrzymanie serii ALPS, NEC i Eurocup Formuły Renault 2.0 w 2016 rokupo posiedzeniu, które odbyło się w zeszłym tygodniu.

W lipcu ubiegłego roku Le Losange ogłosiło, że zakończy swoje zaangażowanie w Formułę Renault 3.5 Series z końcem roku i że rozważa nowy format World Series by Renault wraz ze swoim partnerem-promotorem RPM Racing. Jednak francuski producent potwierdził już chęć wspierania Formuły Renault 2.0.

W tym celu Renault Sport Technologies zacieśni współpracę pomiędzy trzema seriamiunikaj konfliktów dat. Kierowcy będą mogli rejestrować się w kilku seriach i gromadzić punkty niezbędne do uzyskania licencji FIA.

Tricolorowa marka również to obiecuje 7 wydarzenia będą rozgrywane na głównych torach w Europie we wszystkich trzech seriach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz