RPM Racing zapewni przyszłość FR 3.5

Po ogłoszeniu wycofania się Renault Sport, RPM Racing właśnie potwierdziło kontynuację kategorii od przyszłego roku przez trzy sezony.

opublikowany 04/09/2015 à 19:55

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

RPM Racing zapewni przyszłość FR 3.5

Kilka tygodni temu Renault Sport ogłosiło, że zaprzestanie zaangażowania w Formułę Renault 3.5. Przyszłość dyscypliny pozostawała pod znakiem zapytania, podczas gdy negocjacje były w toku. Wyścigi RPM, promotor i partner firmy Losange, ogłosił w piątek na marginesie wydarzenia na Silverstone, po wznowieniu własność, odpowiedzialność, zarządzanie, promocja i organizacja kategorii na kontrakcie obowiązującym przez trzy sezony od 2016 roku.

„Chcę dzisiaj ogłosić, że filozofia tych nowych mistrzostw jednomiejscowy, od 2016 roku, będzie taki sam, jak ujawniałem od 1998 roku, kiedy stworzyliśmy Formułę Nissan, World Series by Nissan 3.0 czy Formułę Renault 3.5: bardziej przystępna cenowo, bardziej imponująca i szybsza. » przyznaje Jaime Alguersuari senior, dyrektor generalny RPM, w opublikowanym dzisiaj komunikacie prasowym.

Nazwa przyszłych mistrzostw zostanie ujawniona w nadchodzących miesiącach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz