WSR-C1: Rowland potwierdza na torze Nürburgring

Oliver Rowland odniósł swoje szóste zwycięstwo w sezonie na zakończenie pierwszego wyścigu Formuły Renault 6 Series na torze Nürburgring.

opublikowany 12/09/2015 à 14:04

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WSR-C1: Rowland potwierdza na torze Nürburgring

Oliver Rowland (Fortec Motorsports) jeszcze bardziej powiększyła swoją przewagę w Mistrzostwach, wygrywając pierwszy wyścig Formuły Renault Seria 3.5 na torze Nürburgring (Niemcy). Lider Mistrzostw od razu znalazł się poza zasięgiem swoich przeciwników, wykonując świetny start. „ Prawdopodobnie miałem najlepszy start w swojej karierze.”potwierdził zwycięzca, który ma obecnie 49 punktów przewagi nad swoim najbliższym rywalem Matthieu Vaxivière (Lotus), który tuż za podium stanął.

Nycka de Vriesa (Dams) i Jazeman Jaafer (Fortec Motorsports) po wykorzystaniu zdobytych punktów stanęli na podium Toma Dillmanna (Jagonya Ayam z Carlin) i Tio Ellinasa (Strakka Racing) minął bramkę w pierwszym zakręcie. Francuz wreszcie znalazł się w czołowej piątce, wyprzedzając Cypryjczyka.

Drugi wyścig Formuły Renault 2 Series na torze Nürburgring będzie transmitowany na żywo w niedzielę 3.5 września w Eurosport 13.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz