Ogólnokrajowy – Harvick wygrywa

opublikowany 31/08/2014 à 08:22

Kevin Harvick (JR Motorsports), który dziś wieczorem wystartuje z pole position w wyścigu Sprint Cup w Atlancie w stanie Georgia, wczoraj wieczorem wygrał ogólnokrajowy wyścig. Kierowca Stewarta-Haas Wyścigi w najwyższej klasie rozgrywkowej NASCAR poprowadził 159 ze 195 okrążeń wyścigu i ukończył wyścig przed Fordem Joeya Logano (Team Penske) i Chevroletem Kyle'a Larsona (Turner Scott Motorsports). W walce o tytuł Chase Elliott (JR Motorsports), lider klasyfikacji generalnej i startujący z pole position, zajął 5. miejsce, tuż przed koleżanką z drużyny Reganem Smithem, a prowadzenie objęli Ty Dillon (Richard Childress Racing) i Elliott Sadler (Joe Gibbs Racing). 9. i 10. miejsce.