Anthony Gandon wyróżnia się w Stadium SuperTrucks

Anthony Gandon stanął na podium finału Stadium SuperTrucks w Las Vegas. Francuz jest pierwszym europejskim kierowcą, który ewoluował w tej dyscyplinie.

opublikowany 12/11/2015 à 15:10

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Anthony Gandon wyróżnia się w Stadium SuperTrucks

Anthony Gandon wykorzystał dywizję RX Team FJ i jako pierwszy Europejczyk wziął udział w wydarzeniu Stadium SuperTrucks, rywalizując w finale w Las Vegas (Nevada) w środę, 5 listopada.

Mistrz Elite 2 z 2013 roku Nascar Whelen Euro Series spisał się całkiem nieźle, gdyż wspiął się na ostatni stopień podium za Robbym Gordonem, twórcą dyscypliny, i zdobywcą tegorocznego tytułu Sheldonem Creedem.

„Anto był niesamowity i już od pierwszych testów pokazał, że dobrze czuje się w samochodzie?”, oświadczył Jérôme Galpin, dyrektor Team FJ. „Jednakże jest to trudna dyscyplina z dużą ilością zjazdów, kontaktów i skoków na odległość ponad 50 metrów. Rozwalił nas wszystkich! To niesamowite znaleźć się na podium wśród wszystkich kierowców przyzwyczajonych do tak ekstremalnych dyscyplin. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz