USC – Scott Dixon dołącza do Ganassiego w Petit Le Mans

Niedawny czterokrotny mistrz IndyCar Scott Dixon będzie wspierać Scotta Pruetta i Joeya Handa w finale United Sportscar Championship w Petit Le Mans.

opublikowany 25/09/2015 à 07:02

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

USC – Scott Dixon dołącza do Ganassiego w Petit Le Mans

Duet Scotta Pruetta? Ręka Joey'a, zwycięzca ostatniej imprezy Mistrzostwa Zjednoczonych Samochodów Sportowych w Austin w Teksasie, będą mogli liczyć na mocne wzmocnienie w walce o tytuł w Petit Le Mans, ostatnia impreza w 2015 roku rozegrana 3 października na torze Road Atlanta (Georgia).

Nowozelandczyka wspomina Chip Ganassi Racing z Felixem Sabatesem Scotta Dixona, ledwie Pod koniec sierpnia zdobył koronę po raz czwarty w IndyCar, aby pomóc duetowi Riley-Ford DP n°01 w walce, w której zmierzy się z parami Action Express Racing, Barbosa-Fittipaldi i Cameron-Duncan oraz obecnymi liderami rankingu Michaelem Valiante? Richard Westbrook (VisitFlorida.com Racing).

„Petit Le Mans to zawsze bardzo ekscytujący wyścig, a Road Atlanta to tor oferujący prawdziwe wyzwanie. Mam nadzieję pomóc najlepiej, jak potrafię, aby osiągnąć kolejne zwycięstwo. Nie mogę się doczekać ponownej współpracy ze Scottem i Joeyem i zakończenia sezonu z dobrym wynikiem, a może nawet kolejnego tytułu. »
– wyjaśnia 35-letni pilot.

Scott Dixon w szczególności wziął udział w zwycięstwie Chip Ganassi Racing na początku sezonu w 24-godzinnym wyścigu Daytona (Floryda), obok Tony’ego Kanaana, Jamiego McMurraya i Kyle’a Larsona w DP nr 02 Riley-Ford.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz