USC – VisitFlorida.com na pole position w Petit Le Mans

Corvette DP z numerem 10 na stronie VisitFlorida.com wystartuje z pole position dzięki występowi Richarda Westbrooka na mokrym torze Road Atlanta w finale Petit Le Mans.

opublikowany 03/10/2015 à 01:11

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

USC – VisitFlorida.com na pole position w Petit Le Mans

Richard Westbrook był najszybszy w kwalifikacjach Petit Le Mans na mokrym torze Road Atlanta. Mieszkaniec VisitFlorida.com Racing uzyskał czas 1:27"860 w Corvette DP nr 90, który dzieli z Michaelem Valiante, z którym prowadzi mistrzostwa, oraz Mikiem Rockenfellerem.

Najbliżej był Christian Fittipaldi, tracąc zaledwie sekundę w samochodzie wyścigowym nr 5 Action Express Racing obok Barbosy.Bourdais. Czołowe trio uzupełnia Chip Ganassi Racing No. 01 Riley z Hand-Pruett-Dixon.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Porsche 911 RSR wydawało się czuć swobodnie na gruzińskim torze, gdy numer 912 Bergmeistera-Bambera-Makowieckiego zdobył pole position w GTLM przed siostrzanym samochodem Tandy-Pilet-Lietz. Ale ostatecznie obaj Niemcy będą musieli zacząć od końca stawki, pozostawiając słup korwecie nr 4 Gavin-Milner-Briscoe.

Tom Kimber-Smith był najszybszy na PC w #52 PR1/Mathiasen Motorsports, wciąż plasując się za pierwszymi dwoma 911 RSR. W GTD Cameron Lawrence zdobył pole position w Dodge Viper GT3-R nr 93 Riley Motorsports.

0 Zobacz komentarze)