Nowi partnerzy JOTA Sport i Arden Motorsport

Obydwa brytyjskie zespoły ogłosiły partnerstwo, którego celem jest stworzenie nowych możliwości w karierze młodych kierowców, zarówno w wyścigach długodystansowych, jak i w wyścigach jednomiejscowych.

opublikowany 24/09/2015 à 10:44

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Nowi partnerzy JOTA Sport i Arden Motorsport

Zaangażowany w Wytrzymałość dla JOTA Sport (WIĄZY et WEC) oraz w dyscyplinach jednomiejscowych dla Sporty motorowe Arden (szczególnie w serii GP2) oba brytyjskie zespoły postanowiły połączyć siły, aby stworzyć partnerstwo mające na celu rozwój karier młodych kierowców w obu światach sportów motorowych.

„To nowy rozdział dla Ardena i coś, czego nie robiono wcześniej, mówi Julian Rouse, dyrektor generalny. Współpraca przy projektach samochodów jednomiejscowych i samochodów sportowych przyniesie realną korzyść każdemu. »

JOTA Sport, która zdobyła 24 godziny Le Mans w LM P2 w 2014 r., ogłosił już swoje zamierzenia na 2016 r., z ostatnim zamówieniem Oreca 05 z zamiarem wzięcia udziału w Mistrzostwach Świata w Długodystansowych Mistrzostwach Świata.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz