Porsche spodziewa się innego scenariusza

Solidne zwycięstwo na własnym boisku na torze Nürburgring pod koniec sierpnia. Porsche nie spodziewa się, że w ten weekend w Austin w Teksasie podczas piątej rundy WEC 2015 doświadczy takiej samej dominacji.

opublikowany 14/09/2015 à 10:48

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Porsche spodziewa się innego scenariusza

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory 6 godzin na torze Amerykrozegrane w ten weekend w Austin w Teksasie będą oznaczać zmianę w drugiej połowie sezonu Mistrzostwa ŚwiataWytrzymałość 2015. Zwycięzca o godz 24 godziny Le Mans, a następnie na torze Nürburgring, marka Porsche zaprezentuje się na mocnej pozycji po drugiej stronie Atlantyku w rankingu Producentów.

Niemieccy przywódcy uważają jednak, że podczas amerykańskiej imprezy 919 Hybrid nie powinna dominować w taki sam sposób, jak podczas ostatniej rundy rozegranej pod koniec sierpnia, kiedy trio Webber-Bernhard-Hartley wyprzedziło Dumasa-Janiego-Lieba o dublet w domu.

„Ubiegłoroczny wyścig w COTA okazał się dla nas niezwykle trudny, wspomina Fritz Enzinger, wiceprezes LM P1. Mamy teraz nadzieję, że będziemy mogli powalczyć o zwycięstwo, ale nie spodziewamy się dominacji, jaką widzieliśmy na torze Nürburgring.

O tytule zadecydują kolejne wyścigi w Austin, Fuji, Szanghaju i Bahrajnie. Porsche koncentruje się na tytule producentów, ale decyzja kierowców będzie równie ekscytująca. Tylko 17 i 19 punktów dzieli nas od czołowej trójki Audi. nasze dwie załogi są w zasięgu ognia. »

W zeszłym roku 919 Hybrid nie było w stanie zabłysnąć w Stanach Zjednoczonych, numer 20 popełnił błąd podczas powodzi w Teksasie, podczas gdy numer 14, walcząc o zwycięstwo, stracił nadzieje po utracie mocy. Próba WEC odbędzie się równolegle z wyścigami United Sportscar Championship, podczas których Porsche również zostanie zgłoszone w kategorii GTLM z dwoma 911 RSR.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz