Seria 24H – RCZ w barwach Michela Vaillanta

W 24-godzinnym wyścigu w Barcelonie, rozgrywanym w ten weekend w ramach mistrzostw serii 24H, na torze pojawi się Peugeot RCZ w barwach Michela Vaillanta.

opublikowany 03/09/2015 à 13:55

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Seria 24H – RCZ w barwach Michela Vaillanta

Słynny bohater komiksu Michel Vaillant jest w centrum uwagi w tym roku 2015. AUTOhebdo poświęcił mu także plik w Nr 2024 z dnia 12 sierpnia. Po pojawieniu się w ciągu ostatnich 24 godzin w Spa BMW Z4 GT3 nr 9 ROAL Motorsport powierzono Alexowi Zanardiemu, Timo Glockowi i Bruno Spenglerowi Peugeot że Michel Vaillant wróci na tor.

Une Puchar RCZ, wystawiony przez zespół Milan Compétition (znany zwłaszcza z udziału w RCZ Racing Cup lub Clio Cup France w ramach GT Tour), będzie walczył w najbliższy weekend w Katalonii podczas 24-godzinnego wyścigu w Barcelonie, ​​wydarzenie zaliczające się do mistrzostw serii 24H.

Za kierownicą Lionne w charakterystycznych barwach znajdziemy załogę złożoną z Jean-Louisa Daugera, Denisa Gibauda, ​​Jérôme’a Maudeta i od szefa PSA Carlosa Tavaresa. Ten ostatni, który weźmie udział w swoim trzecim 24-godzinnym wyścigu w Barcelonie, regularnie rywalizuje w sportach motorowych, zwłaszcza w Rencontres Peugeot Sport, gdzie w zeszłym roku można go było zobaczyć ścigając się ze Stéphane Peterhanselem i Cyrilem Despresem, a także w Tourism Trophy. Wytrzymałość przez trzy sezony (obecnie jest w czołówce kategorii Trophy 2).

RCZ, który otrzyma plakietkę nr 119, zostanie zgłoszony do kategorii A2, gdzie na starcie wystartuje dziewięć samochodów z łącznej liczby 74 obecnych na starcie.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz